Bruttó bér: 888  Ft Bruttó bér: 876  Ft Bruttó bér: 996  Ft Bruttó bér: 948  Ft Bruttó bér: 876  Ft Bruttó bér: 1 210  Ft Bruttó bér: 924  Ft Bruttó bér: 1 008  Ft Bruttó bér: 960  Ft Bruttó bér: 840  Ft

Multirégió Budapest, Bács-Kiskun, Fejér, Jász-Nagykun-Szolnok
Helység: Dunavarsány
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Operátor
Cégnév: Prohuman 2004 Kft

Nemzetközi autóipari partnercégünk dunavarsányi telephelyére keresünk munkavállalókat az alábbi munkakörbe:

Gépkezelő operátor

Feladatok:
Autók kipufogójába részecskeszűrők gyártása
Félkész és kész termékek előállítása a technológiai utasítások betartásával és a műszakcéloknak megfelelően
A rábízott berendezések előírásszerű kezelése és működésének felügyelete, valamint a szükséges beavatkozások elvégzése, egyszerűbb hibák elhárítása
A termelés folyamatosságának biztosítása, annak veszélybe kerülése esetén a közvetlen felettes azonnali szakszerű tájékoztatása

Elvárások:
8 általános iskolai végzettség
Folyamatos műszakrend vállalása (3 nap munka, 3 pihenő nap)
Jó állóképesség, segítő és csapatjátékos szemlélet

Előnyök:
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
Hosszú távú munkalehetőség
Versenyképes fizetés már a próbaidő alatt is (nettó. 180 - 190.000 Ft/hó)!
Cafeteria + egyéb juttatások
Ingyenes szálláslehetőség a Dunavarsánytól legalább 120 km-re lakó munkavállalóknak
Ingyenes céges buszjárat több településről

Kapcsolat:
E-mail: job8869.jf@prohumanallas.hu

További információt kérhet a 06 70 197 52 95 telefonszámon.
Feladás dátuma: június 15. 13:37.

Kapcsolatfelvétel