Tulajdonságok

Helység: Vecsés
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Gépjárművezető

Ferihegy I. székhelyű kiscsomag szállító céghez gépkocsi vezető, sofőr kollégát keresek azonnali kezdésse.
Teljes munkaidő, hétfőtől-péntekig.
Jelentkezési feltételek:
-büntetlen előélet -min.B kat.jogosítvány, orvosi 102-es
-25-45 év közötti életkor
- Bp.városismeret
-kisteher vezetői gyakorlattal előnyben!
- lehetőleg a Ferihegy 1. reptér 10-15 km es körzetében élő
lakos jelentkezését várom
Gépkocsival a hazajárás bizonyos feltételek megléte esetén lehetséges.

Önéletrajzzal, a szekhelyi.sandor@upcmail.hu n vagy
üzenetben a jófogáson.
Feladás dátuma: május 15. 19:30.

Térkép

Cím: Pest
Vecsés

Kapcsolatfelvétel