(Hirdetés azonosító: 52270917) Hirdetés kezelése »
2 db
Céges Országos

Tulajdonságok

Helység: Biatorbágy
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Teherszállító, Sofőr
Cégnév: Global Project Sped Kft/ Palkó Zsuzsanna

Biatorbágyi telephellyel rendelkező fuvarozó cég keres nemzetközi gépkocsivezetőket nyerges szerelvényekre kizárólag angliai gyüjtő fuvarok teljesítésére négy kézben heti indulásokkal. Párok jelentkezése előny!

ADR,GKI kártya, digitális sofőrkártya, C,E kat. jogosítvány szükséges.

Nyugdíjas illetve alkalmi munkavállalók jelentkezését is várjuk!
Feladás dátuma: október 6. 18:52.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel