Gondozó anyaotthonba

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Üzleti
Multirégió
Budapest, Fejér

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
OKJ

Cégnév:
Lea Otthon

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz, motivációs levél, szakképesítést igazoló dokumentum

Munkakör megnevezése:
Egyéb

Leírás

Lea Otthon Családok Átmeneti Otthona
gondozót/szakgondozót keres

A Lea Otthon mielőbbi kezdéssel keresi új teljes állású empatikus gondozó/szakgondozó munkatársát határozatlan időre.
A munkavégzés helye: Érd
Munkakörhöz kapcsolódó feladatok:
Az otthonban élő kisgyermekes családok támogatása, életvezetési, csecsemőgondozási gyermekgondozási segítség, gyermekfelügyelet, programok szervezése, családok teljes körű ellátásának biztosítása, adományosztás, adminisztráció vezetése.
Bérezés: Kjt-hez igazodó alapbér + ágazati pótlék + műszakpótlékok + szakterületi pótlék + cafeteria + ruhapénz + útiköltség térítés
Hétközben állandó munkabeosztás (ami délutánokat is érint), alkalmanként hétvégi ügyelet.
A munkakör betöltéséhez a 15/1998. (IV.30.) NM rendelet képesítési előírásainak megfelelő szakirányú végzettség szükséges! *
A gyermekvédelemben szerzett tapasztalat és B kategóriás jogosítvány előnyt jelent!
Az új kollégát összetartó team, rendezett munkakörülmények és érdekes szakmai kihívások várják!
Önéletrajzokat, motivációs leveleket és hozzájárulási nyilatkozatot az adatkezeléshez a e-mail címre várjuk!

*bölcsődei szakgondozó (OKJ), csecsemő- és kisgyermekgondozó (OKJ), csecsemő- és kisgyermeknevelő-gondozó (OKJ), csecsemő- és gyermeknevelő-gondozó (OKJ), kisgyermekgondozó, -nevelő (OKJ), csecsemő- és gyermekápoló (OKJ), gyermek- és ifjúsági felügyelő I. (OKJ), gyógypedagógiai asszisztens (OKJ) vagy mentálhigiénés asszisztens (OKJ) gyógypedagógiai segítő munkatárs (OKJ) szociális gyermek- és ifjúságvédelmi ügyintéző (OKJ) gyermek- és ifjúságvédelmi asszisztens (OKJ) gyermekotthoni asszisztens (OKJ), felsőfokú szociális munkás asszisztens, felsőfokú ifjúságsegítő asszisztens gondozó csecsemő- és gyermekgondozó (OKJ), gyermek- és ifjúsági felügyelő II. (OKJ), pedagógiai asszisztens (OKJ), házi időszakos gyermekgondozó (OKJ) vagy gyermek- és ifjúsági felügyelő (OKJ) szociális asszisztens (OKJ), pedagógiai és családsegítő munkatárs (OKJ)

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146603093

Kapcsolatfelvétel

Profilkép

Lea Otthon Családok átmeneti Otthona

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód