(Hirdetésazonosító: 68018114) Hirdetés kezelése »
1 db
Bruttó bér: 180 340  Ft Bruttó bér: 193 040  Ft Bruttó bér: 254 000  Ft Bruttó bér: 193 040  Ft Bruttó bér: 190 500  Ft Bruttó bér: 185 420  Ft Bruttó bér: 180 340  Ft Bruttó bér: 198 120  Ft Bruttó bér: 210 820  Ft Bruttó bér: 193 040  Ft
Céges

Tulajdonságok

Helység: Kistarcsa
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
Elvárt végzettség: nem igényel
Szükséges nyelvtudás: nem igényel
Munkakör megnevezése: Gumiszerelő

Leírás

Kistarcsai gumi és futómű szervizünkbe keresünk gumiszerelő tapasztalattal rendelkező kollégát, hosszú távra.

-Tiszta, nyugodt környezet
-Kedves kollégák
-Profi csapat
-Versenyképes fizetés

A jelentkezéseket a vbgumi2010@gmail.com email címre várjuk, vagy hívjon a megadott elérhetőségen.
Feladás dátuma: szeptember 14. 13:24.
Nyomtatás

Térkép

Cím: Pest
>
Kistarcsa

Kapcsolatfelvétel

Üzenet küldéshez jelentkezz be vagy regisztrálj az oldalon.