Gyáli hulladékgazdálkodó cég Rakodót keres

Feladás dátuma:

ma, 18:17

Elvárt végzettség:
általános iskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges, önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Rakodó

Tapasztalat:
Pályakezdő

Leírás

Téged keresünk, ha:
nem jelent problémát számodra a fizikai munka
nem okoz gondot a hajnali munkakezdés
szereted a szabadban végzett munkát
van saját autód, motorod vagy biciklid, amivel be tudsz járni dolgozni Gyál külterületén lévő telephelyünkre

Az alábbi feladatokkal telik majd egy napod nálunk:
elsődleges feladatod a hulladék gyűjtésében való rakodói részvétel
tehergépkocsi-vezető segítése manőverezéseknél
tehergépkocsi tisztántartásában való aktív részvétel

Jól fogod magad érezni nálunk, ha:
lényeges számodra, hogy bejelentett állásod legyen
motiválttá tesz, ha a teljesítményedet anyagilag is elismerjük
nem bánod, hogy a munkába járási költségeidhez kilométerenként 30 Ft-tal hozzájárulunk
a juttatásként kapott Szép kártyával szívesen vásárolsz
örülsz a tisztasági csomagnak, amit kéthavonta biztosítunk részedre
elengedhetetlen neked, hogy a munka mellett a családodra és a hobbidra is legyen időd
kedveled a pörgést
szívesebben jössz-mész és dolgozol kint a szabadban, mint állsz egész nap egy gépsor mellett
fontos számodra a jó hangulatú csapat, a családias légkör
szívesen részt vennél a céges rendezvényeinken, mint pl. a családi nap, horgász piknik, külföldi sportnap, foci bajnokság stb.
szereted a tiszta elvárásokat, amelyek mentén végezheted a munkád és elvárod, hogy a munkáltatód is betartsa a szabályokat
nem szeretnél állandóan váltani, hosszú távon egy munkahelyen képzeled el a jövőd

Munkavégzés helye: Gyál külterülete
További információ:

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 148664639

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Utoljára aktív: 11 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!