Gyártó és kivitelező

Bruttó bér:

550 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

okt 4., 15:39
Üzleti felhasználó

Elvárt végzettség:
általános iskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Betanított munkás

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Változatos gyártó és kivitelező munkalehetőség Üllőn (1 műszakos!)

Stabil, családias hőszigeteléseket gyártó cégünkbe (Dynoteq Kft) keresünk gyártó és kivitelező munkatársat Üllőre!

Szakmai tapasztalat nem szükséges, és nálunk ne a szokásos monoton gyártósori munkákra számíts! Ez egy olyan változatos munkakör, ahol nem csak egy gép mellett kell napi 8 órában ugyanazt a monoton feladatot ellátnod, hanem a gyártás különböző részfolyamataiban kell majd dolgoznod. Sőt a legyártott termékek helyszíni felszerelésében is részt vehetsz.

Ipari szigetelésekkel és/vagy bádogozással szerzett tapasztalat illetve B kategóriás jogosítvány előnyt jelenthet.

Ha becsületes, tisztességes vagy és érdekelnek az összetettebb gyártási folyamatok is, akkor akkor a szakmát mi megtanítjuk neked!

Miért érdemes hozzánk csatlakozni?
Korrekt, bejelentett kezdő fizetés (bruttó 550 eFt)
1 műszakos munkakör, hogy legyen időd a családra, barátokra és a pihenésre
Bár a munkaidő fix (H-P, 7:00-15:30), de rugalmasan tudjuk kezelni, ha sürgős elintéznivalód van
Túlóra nem jellemző (önkéntesen vállalhatsz, amit minden esetben kifizetünk )
Évente legalább 1x fizetésemelés
Éves cél elérésekor bónusz fizetés (kb 2 havi fizetésnek megfelelő összegben)
A hangulat vidám és családias, a főnök segítőkész és nálunk mindig számíthatsz a többiekre!

Hirdetés azonosító: 150660144

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Utoljára aktív: 13 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!