(Hirdetés azonosító: 64714465) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 1 185  Ft / óra Bruttó bér: 1 500  Ft / óra Bruttó bér: 1 065  Ft / óra Bruttó bér: 1 095  Ft / óra Bruttó bér: 1 170  Ft / óra Bruttó bér: 1 245  Ft / óra Bruttó bér: 1 215  Ft / óra Bruttó bér: 1 230  Ft / óra Bruttó bér: 1 185  Ft / óra Bruttó bér: 1 140  Ft / óra
Céges Multirégió Budapest

Tulajdonságok

Helység: Budaörs
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Éttermi dolgozó
Cégnév: Jack''''s Burger Kft

Új munkatársainkat keressük Hamburgersütő, Kasszás és Előkészítő munkakörökbe. (éttermeink: Budaörs, Westend, Váci úti Tesco, Dunakeszi Auchan)
A hamburgersütő feladatai: szendvicskészítés, hús- és krumplisütés, a friss-, előkészített alapanyagokból az ételek elkészítése, tálalása.
A kasszás feladata: Rendelések felvétele, termékek ajánlása, pénztárgép kezelése, a vendégek pontos, udvarias, segítőkész, kedves kiszolgálása
Könnyen tanulható munka, tapasztalat nem szükséges. Fiatal csapat, jó munkakörnyezet, megbízható-, stabil háttér, hosszú távú munkalehetőség, teljes bejelentett munkaviszony.
Kezdő fizetés: nettó 1000 Ft/óra
Jelentkezni: allas.jacksburger@gmail.com-ra küldött fényképes önéletrajzzal.
Próbáld ki Magad! Jelentkezz, Rád várunk!
Feladás dátuma: szeptember 25. 17:50.

Térkép

Cím: Pest
Budaörs

Kapcsolatfelvétel