(Hirdetés azonosító: 83624964) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Helység: Halásztelek
Kategória: Oktatás / tudomány
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: egyetem/főiskola
Munkakör megnevezése: Gyógypedagógus
Cégnév: Református Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény

Leírás

A Református EGYMI
HalÁsztelki SzÉkhelyintÉzmÉnye
pályázatot hirdet gyógypedagógusi munkakör betöltésére.

Teljes vagy rész munkaidőben vagy megbízási szerződéssel

Pályázati feltételek:
-Főiskolai -gyógypedagógusi végzettség (tanulásban akadály. vagy értelmileg akadályozottak vagy autizmus szakirány)
-cselekvőképesség
-büntetlen előélet

Pályázati elbírálásnál előnyt jelent:
Korai fejlesztésben szerzett tapasztalat

Önéletrajzot és a végzettséget igazoló dokumentumokat elektronikus úton a refegymiigazgato.titkarsag@gmail.com email címre kérjük.
Tájékoztatást: Simon Beatrix a 06-30/ 639-08-61-es telefonszámon ad
Feladás dátuma: szeptember 11. 08:39.

Kapcsolatfelvétel