Gyrosos Kebab Szakács

Bruttó bér:

644 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Multirégió
Budapest

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Szakács

Leírás

Feladatok
Gyros sütő kezelés,gyros hús vágása, Gyros tálak,szendvicsek össze rakása, szószok keverése,saláták keverése, köretek főzése,saját munkafelület tisztán tartása.

Elvárások
Minimum 1-2 év szakmai tapasztalat, rugalmasság, önmaga és környzete tisztán tartása, jó kumminukációs készség, csapatban dolgozni tudó, pontos időben érkezés, megbízhatóság.

Előnyt jelent
Szakmai gyakorlattal rendelkező Gyros Szakács mestert azonnali kezdéssel felveszünk Gödöllői Gyros éttermünkbe. Lehetőleg környékbeli kollégát/kolleginát keresünk, és teljesen mobil autóval való közlekedés hatalmas előny.

Amit kínálunk
Stabil akár napi ki fizetés hosszú távú állandó munkalehetőség, jogtisztán bejelentett bér, kiemelt fizetés, forgalom utáni bónuszok juttatások,napi 2xétkezés, előreléptetések.
Munkahelyi extrák
Workplace extra iconingyen ebéd

Céginformáció
Cégünk immár 23 éve vendéglátós szektorban tevékenykedik, mondhatni az első nagy gyrosos éttermekkel kezdünk egy párhuzamban.
Jelenleg több egységünkel is jelen vagyunk Pest megyében, ill Budapesten, a vendéglátást nehezítő tényezőkkel szemben is elmondhatjuk magunkról, hogy virágzik vállalkozásunk. Mind ezeket összefoglalva rendelkezünk olyan szakmai háttérrel és biztonsággal amivel stabil hosszútávú munkát tudunk biztosítani jövőbeli kollégáinknak már alig várjuk, hogy veled dolgozhassunk!

Jelentkezni a megadott email címen emailen lehet fényképes önéletrajzal !

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145938229

Jófogás alkamazás QR kód