Házvezetőnő, bentlakással

Feladás dátuma:

okt 10., 18:03
Országos

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges

Munkakör megnevezése:
Bejárónő

Tapasztalat:
Pályakezdő

Kétgyerekes család, elfoglalt szülőkkel de szófogadó gyerekekkel, házvezetőnőt keres 45 éves kor alatti, szorgalmas, megbízható, nem dohányzó, egyedülálló hölgy személyében, heti 3 napra, bentlakással, hosszú távra.

Munkanapok: csütörtök, péntek, szombat

Feladatok: takarítás, mosás, mosogatás, portörlés, ablakmosás, szendvics készítés, ritkábban kisebb bevásárlás, kerti locsolás, levélsöprés.

Kezdők jelentkezését is várjuk, korábbi házvezetőnői, bejárónői munkakörben szerzett tapasztalat nem feltétel, a szorgalom és a megbízhatóság fontosabb számunkra.

Saját lakrész biztosított.
Az állás azonnal betölthető, bérezés nettó 260 ezer Ft körül, plusz utazási költségtérítés.

Várjuk fényképet és telefonszámot tartalmazó jelentkezésed bárhonnan az országból e-mailen a címre, vagy viberen a számra.

Hirdetés azonosító: 150782795

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Magánszemély

Utoljára aktív: 8 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!