Házvezetőnő állás, bentlakással

Feladás dátuma:

ápr 9., 23:04

Tulajdonságok

Tapasztalat:
Pályakezdő

Elvárt végzettség:
általános iskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges
Munkakör megnevezése:
Bejárónő

Kétgyerekes család (nagyon elfoglalt szülőkkel de szófogadó gyerekekkel) házvezetőnőt keres 40 éves kor alatti, szorgalmas, megbízható, egyedülálló, csöndes, nem dohányzó hölgy személyében, heti 3-4 napi munkával, bentlakással, hosszú távra.

Feladatok: takarítás, mosás, mosogatás, locsolás, minimális főzés / szendvics készítés, ritkán kisebb bevásárlás, és egyéb apróbb tennivalók.

Masszírozni tudás előnyt jelent (akár csak hobbi szinten), de ez nem feltétel.

Kezdők jelentkezését is várjuk, korábbi házvezetőnői, bejárónői munkakörben szerzett tapasztalat nem feltétel, a szorgalom fontosabb számunkra.

Saját lakrész biztosított.
Az állás azonnal betölthető, egy Budapest melletti kistelepülésen vagyunk.
Bérezés megbeszélés szerint.

Várjuk fényképed és telefonszámod tartalmazó jelentkezésed bárhonnan az országból e-mailen a címre, vagy viberen a számon.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146954273

Jófogás alkamazás QR kód