(Hirdetésazonosító: 70582938) Hirdetés kezelése »
1 db
Bruttó bér: 312 000  Ft Bruttó bér: 400 000  Ft Bruttó bér: 284 000  Ft Bruttó bér: 336 000  Ft Bruttó bér: 308 000  Ft Bruttó bér: 288 000  Ft Bruttó bér: 284 000  Ft Bruttó bér: 300 000  Ft Bruttó bér: 316 000  Ft Bruttó bér: 292 000  Ft
Céges

Tulajdonságok

Országos
Helység: Százhalombatta
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Szükséges nyelvtudás: nem igényel
Munkakör megnevezése: Hegesztő
Cégnév: MMC Technology Kft

Leírás

Pest megyébe keresünk Csőszerelő,Hegesztő munkatársakat azonnali kezdéssel hosszútávú munkára!Cégünk a szállást(nem munkásszálló),munkába járást,biztosítja!Ha szükséges előleget is biztosítunk! Elvárásaink,önálló munkavégzés,rugalmasság,kreativitás.Bérezés:1500ft/ó_tól 2000ft/ó_ig szaktudástól függően.Hívjon minket Bizalommal!
Feladás dátuma: november 8. 22:13.
Nyomtatás

Térkép

Kapcsolatfelvétel

Üzenet küldéshez jelentkezz be vagy regisztrálj az oldalon.