Tulajdonságok

Helység: Dunakeszi
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Hentes, Mészáros
Cégnév: Bőgér Húsáruház Kft

Dunakeszin lévő családi vállalkozásba Azonnali kezdéssel keressük új Hentespult eladó kollégáinkat, aki szeret csapatban dolgozni és elhivatott a szakmája íránt.

ElŐny:
- szakírányú végzettség
- kereskedelmi tapasztalat

Munkaidő:
- Váltott műszakban hétfőtől- péntekig, Szombat 12:30-ig, Vasárnap: pihenőnap
- 8 órás bejelentés
- munkábajárás támogatás
- fix bérezés: nettó 195.000 Ft/ hó

Munkavégzés helye:
2120 Dunakeszi, Casalgrande tér 1.

Fényképes önéletrajzokat az info@boger.hu email címre várjuk, vagy jelentkezni lehet személyesen a húsáruházban a fenti címen.

Köszönettel: Bőgér Húsáruház
Feladás dátuma: május 25. 13:18.

Térkép

Cím: Pest
Dunakeszi

Kapcsolatfelvétel