Tulajdonságok

Helység: Budaörs
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Értékesítési munkatárs

Leírás

Nem téged keresünk:
- ha nem vagy csapatjátékos,
- ha nem érdekel karriered építése,
- ha nem szereted a változatosságot,
- ha nem akarod magad folyamatosan képezni,
- ha nem szereted az életed önállóan irányítani,
- ha nem fontos számodra a jó munkahelyi légkör,
- ha nem lényeges számodra, hogy az idődet magadnak oszd be.
Viszont ha úgy gondolod, hogy a fent leírtaknak te pont az ellentétje vagy, és ráadásul kimagasló fizetést szeretnél, akkor egy nagyszerű lehetőséget kínálunk neked.

Küldd az önéletrajzodat és motivációs leveledet a
feher.zsolt@smartingatlan.hu
címre.
Feladás dátuma: május 30. 11:02.

Térkép

Cím: Pest
Budaörs

Kapcsolatfelvétel