Ingatlanreferens állás

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
BR Brand Homes Kft

Külföldi munka esetén ország:
Spanyolország

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges

Munkakör megnevezése:
Értékesítési munkatárs

Tapasztalat:
Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege:
Vállalkozói/szerződéses

Cégünk, a BR Brand Homes, a Gdn Ingatlanhálózat tagja, dinamikusan fejlődő ingatlanpiaci szereplő, Budapesten és Pest megyében (örkényi központtal) keresi csapatába új kollégáját az alábbi pozícióra:
Ingatlanreferens
Feladatok:
Ingatlanok piackutatása és értékelése
Ingatlanokkal kapcsolatos tájékoztatás, bemutatás
Ügyfelekkel való kapcsolattartás és ingatlanok értékesítése
Ingatlanportfólió kezelése
Ingatlanügyletek teljes körű adminisztrációja
a BR Brand Homes egyedi szolgáltatásainak biztosítása az ügyfelek felé
Elvárások:
Legalább középfokú végzettség
Tapasztalat az ingatlanpiacon vagy az értékesítés más területén előnyt jelent
Kiváló kommunikációs és tárgyalási készségek
Proaktív és eredményorientált hozzáállás
Jó szervező- és problémamegoldó képesség
Ajánlat:
Stabil vállalati háttér, ismert márkanév
Rugalmas munkavégzés
Folyamatos belső képzések
Alapbér a betanulás időszakára és jutalékos rendszer
Fejlődési lehetőség egy dinamikusan bővülő piacon
Barátságos és támogató munkakörnyezet
Az ingatlanpiaci előrejelzések alapján végre 2024-ben az ingatlanpiac bővülésére számíthatunk! Csatlakozz hozzánk és legyél részese ennek az izgalmas és jövedelmező időszaknak!
Jelentkezésedet az alábbi e-mail címre várjuk:
Telefonon: 9.00-18.00-ig,hétfőtől péntekig.
Kérjük, az e-mail tárgyában tüntesd fel: "Ingatlanreferens - 2024"
A jelentkezéseket 2024. március 15-ig várjuk.
Köszönjük érdeklődésedet és várjuk, hogy csatlakozz hozzánk!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145633237

Kapcsolatfelvétel

Profilkép

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód