Intézményi takarító munkatársat keresünk pátyi idősek otthonába

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Üzleti
Multirégió
Fejér, Komárom-Esztergom

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
általános iskola

Cégnév:
Euro-Diaster Nonprofit Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Takarító

Leírás

A pátyi Naplemente Idősek Otthona
pályázatot hirdet

1 fő intézményi takarító munkakör betöltésére.

Intézményünk idősek bentlakásos ellátásával foglalkozik Páty községben, immáron több, mint 30 éve.

A jogviszony időtartama: határozatlan idejű alkalmazotti jogviszony, próbaidő leteltével
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő vagy 6 órás részmunkaidő
A munkavégzés helye: 2071 Páty, Munkás tér 20-22.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:
Ellátja az intézmény takarítási munkálatait a munkaköri leírásban foglaltak, illetve az intézményvezető utasításai szerint.
Munkavédelmi, tűz- és balesetvédelmi, HACCP oktatáson részvétel

Megváltozott munkaképességű, illetve nyugdíjas munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:
- Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Kjt. az irányadó.
Jelenleg érvényes vonatkozó bértábla szerinti alapbér + ágazati pótlék, munkahelyi pótlék és műszakpótlékok.
Próbaidő letelte után garantált bérminimum feletti alapbér várható!

- Napi egyszeri meleg étkezést biztosítunk dolgozóink részére, valamint utazási költség hozzájárulást.

- A jogszabályi előírásoknak megfelelően munkaruhát. (próbaidő leteltével)

Pályázati feltételek:
- ált. iskola, befejezett 8. oszt.
- büntetlen előélet
- egészségügyi alkalmasság

Előnyt jelent:
- Pátyi vagy környéki lakóhely

A munkakör betölthetőségének időpontja: megegyezés esetén azonnal

- Postai úton/személyesen: a fényképes önéletrajz az Euro-Diaster Nonprofit Kft. részére történő megküldésével (2071 Páty, Munkás tér 20-22.)

- Vagy fényképes önéletrajzzal e-mailben az címre küldve.

- További információt telefonon lehet kérni a -es számon hétköznap 8:00-14:00 között

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146274807

Jófogás alkamazás QR kód