Tulajdonságok

Helység: Budaörs
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Külföldi munka esetén ország: Belgium
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Egyéb szakmunkás
Cégnév: V.I.T. Hungary Kft

Külföldi munkahelyeinkre keresünk ipari állványozásban szerzett tapasztalattal (erőmű, olajfinomító, vegyi üzem, stb.) állványozó szakembereket hosszú távú munkavégzésre.

Feltétel:
- a Layher Allround állványrendszer ismerete

Előny, de nem feltétel:
- angol, német, francia vagy flamand nyelv ismeret,
- B kategóriás jogosítvány,
- Manitou gépkezelésben szerzett jogosítvány és jártasság,
- SCC A18 vagy B-VCA vizsga megléte (eredeti oklevéllel)

Amit kínálunk:
- folyamatos, hosszú távú munkavégzés
- jó kereseti lehetőség

Amit térítésmentesen biztosítunk:
- kiutazás
- szállás
- munkaruházat, felszerelés
- a munkához szükséges vizsgák, oktatások, képzések
- napi szintű munkába járás

További információk a +36 23 886 960-as telefonszámon!

Jelentkezés módja: e-mailben részletes szakmai önéletrajzzal az allas@vithungary.com e-mail címen.
Feladás dátuma: október 6. 12:20.

Mai hitelajánlat(x)

Térkép

Cím: Pest
Budaörs

Kapcsolatfelvétel