Tulajdonságok

Helység: Biatorbágy
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Adminisztrációs munkatárs

Biatorbágyi telephellyel rendelkező fuvarozó cég keres irodai adminisztratív munkakörbe angol nyelven társalgási szinten beszélő irodai dolgozót.
Jelentkezni kizárólag emailen keresztül fényképes önéletrajzzal lehet a globalproject@globalproject.hu email címre.
Munkaleírás: fuvarmegrendelések rögzítése a cég speciális fuvarprogramjába, fuvarmegbízás leadása alvállalkozónak, folyamatos kapcsolattartás egy kiemelt angol üzleti partnerrel.
Érettségi bizonyítvány szükséges , jártasság a fuvarozás területén előny!
Amit kínálunk: versenyképes munkabér, családias és jó hangulatú munkahelyi légkör.
Feladás dátuma: március 20. 12:47.

Kapcsolatfelvétel