Tulajdonságok

Helység: Százhalombatta
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Karosszéria lakatos, Fényező
Cégnév: KF Service Solutions Kamion Fényező Kft

Folyamatosan fejlődő gépjármű karbantartással és javítással, valamint gépjármű átépítéssel foglalkozó cégcsoportunk Százhalombattai telephelyére hosszútávú munkavégzésre keres, önállóan dolgozni tudó:

- Karosszéria lakatost

Amit kínálunk:
Hosszútávú munkalehetőség
Kiemelkedő bérezés
Biztos, törvényes munkaviszony
Utazás támogatás, útiköltség térítés
Megfelelő munkakörülmények

Munkavégzés helye: Százhalombatta

Pályakezdők és nyugdíjasok jelentkezését is várjuk.

Szakmai önéletrajzokat a bérigény és a pozíció megjelölésével karrier@kamionfenyezo.hu címre kérjük megküldeni.
Az állással kapcsolatban érdeklődni lehet a 06 20 292-1929-es telefonszámon!
Feladás dátuma: október 13. 15:48.

Kapcsolatfelvétel