Kerépítő, kertfenntartó Budaörs

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Multirégió
Fejér

Tulajdonságok

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
középiskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges
Munkakör megnevezése:
Kertész

A 15 éves Budaörsi Kertészet azonnali munkakezdéssel, hosszú távra keres 2 fő gyakorlattal rendelkező kertépítő munkatársat meglévő kertépítési, kertfenntartási munkáihoz és kertészeti áruda karbantartásához.

A munkavégzés a Budaörsi Kertészet telephelyéről ki indulva, a környéken történik hétköznap napi 8-10 órában. A munkakör teljes munkaidős, télen is biztosít munkát.

Elvárás: a nagy teherbíró képesség, a megbízhatóság és a dinamikus, fiatalos lendület. Elvárás az önálló kertészeti feladatvégzés.

Feladatok: földmunkák végzése, viacolorozás-szegélyezés, betonozás, támfal építés, öntözőrendszer építése, füvesítés, ültetés, kertfenntartás, kertészetben besegítés.

Előny: Az öntözőrendszeres ismeret, szakirányú végzettség, kerti fa játék szereléshez készség és a jogosítvány előny.

Fizetés: megegyezés szerint a kertészeti tapasztalat és az önnálló munkavégzés függvényében. Előre lépési lehetőség kertépítés vezetőnek.

Jelentkezés: a megadott telefonszámon hétköznap munkaidőben.

Brigádok jelentkezését nem várjuk! Csak kertépítői gyakorlattal vagy végzettséggel rendelkező, erkölcsi bizonyítványt kiváltani tudók jelentkezzenek.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145889631

Jófogás alkamazás QR kód