Keresünk új kolléganőt/kollégát webáruházunkba irodai munkába

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz, motivációs levél
Munkakör megnevezése:
Adminisztrációs munkatárs

Leírás

Csatlakozz Tökölön működő dinamikus webáruház csapatunkhoz!

Keresünk új kolléganőt/kollégát, aki szeretne részese lenni egy innovatív csapatnak. Olyan pörgős, talpraesett személyt keresünk, aki önnálló munkavégzésre képes és gyorsan tanul.

Feladatok közé tartozik:

Beérkező emailek kezelése
Csomagok feladása
Beérkező rendelések kezelése
Nyersanyagrendelés a nagyker partnerektől
Telefonos tájékoztatás az érdeklődőknek
Elvárások:

Legalább középfokú végzettség - felsőfokú végzettség előny
Tapasztalat szövegírásban
Jó kommunikációs készség
Jó problémamegoldó képesség
Wordpress alapú webáruházak ismerete
Pörgős, talpraesett és önnálló munkavégzésre képes, gyorsan tanuló személyiség
Amit kínálunk:

Munkaidő: Hétfőtől péntekig, 7:00 - 15:20 (20 perc ebédszünettel)
Munkavégzés helye: 2316 Tököl,
Versenyképes bérezés: 430.000 Forint nettó
Preferáljuk a környező településekről érkező jelentkezőket, hogy csapatunk még szorosabban összetartó közösséggé válhasson.

Ha szeretnél egy motiváló munkahelyi környezetben dolgozni, ahol értékelik a munkádat és csatlakozni szeretnél energikus csapatunkhoz, küldd el önéletrajzodat az email címre. Kérjük, a tárgy mezőbe írd bele: "Webshop állás".

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145726680

Jófogás alkamazás QR kód