Kertépítő állás - Gyál

Bruttó bér:

22 000

Ft / nap

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Kertész

Leírás

Szervusz!

Örülök, hogy rátaláltál állás hirdetésemre és szeretném most neked bemutatni, hogy milyen feltételekkel keresek új kollégát Cégemhez.

Cégem a Durucz kert Bt 2002 óta foglalkozik családiházak kertjeinek építésével Budapest déli részén és annak vonzáskörzetében

8 fő csapatom bővítésére keresek kertépítés munkakörben tapasztalattal rendelkező, lelkes és elkötelezett szakembert.

Feladatok:
-Gyeptelepítés
-Önözőrendszerek kiépítése és karbantartása
-Növények ültetése és gondozása
-Tereprendezés
-Kerti világítás kiépítése
-Térkőburkolás
-Szegélyek lerakása
-Kerti elemek, mint például kerítések és sziklakertek kialakítása

Elvárások:
- Tapasztalat kertépítés területén. Előny jelent ha szakirányú végzetséggel rendelkezel, de nem feltétel
- Ha nincs gyakorlatod a kertépítés területé és pályakezdő vagy akkor sincsen akadálya jelentkezésednek, viszont ebben az esetben fontos, hogy szakirányú végzetséged legyen!
- Jogosítvány nem feltétel, de előny
- Képes légy önállóan és csapatban dolgozni

Mivel a cégem jól van gépesítve, ezért a nehéz fizikai munkát jelentő feladatok gépek bevonásával végezzük, hogy ne legyen megerőltető a munkavégzés.

Ajánlat:
- Versenyképes fizetés, bejelentett állás
- 8 - 9 órás munkanapok. Heti ötnapot dolgozzunk hétfőtől - péntekig
- Túlórára nincs lehetőség
- Munkahelyszíne változó, álltalában Budapest keleti és déli részén és annak agglómerációjában dolgozzunk
- Kiváló és összetartó csapat, kihívást jelentő változatos munka
- Fejlődési lehetőség és továbbképzés

Ha felkeltette ajánlatom az érdeklődésedet a kertépítés izgalmas világa, küld el önéletrajzodat e-mailben vagy keress fel telefonon.

Várom jelentkezésed csapatunkba

Üdv
A Durucz kert csapata

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145465349

Jófogás alkamazás QR kód