Kertfenntartói állás - Gyál (1 fő)

Bruttó bér:

540 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

ápr 17., 06:44

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
középiskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Kertész

1 fő kertész végzetségű kolléga jelentkezését várom, csapatok NE jelentkezzenek!!!!

Durucz kert Bt 2002 óta foglalkozik családi házak kertjeinek építésével és fenntartásával Budapest déli részén és annak vonzáskörzetében. Cég a kezdetek óta minőségi munkát ad ki a keze közül és ezt a hosszú évek során sikerült is fenntartani. A piacon meghatározó szerepet töltünk be és munkánkat keresik a megrendelők, ennek köszönhetően az utóbbi évek változatos piaci helyzetét stabilan átvészeltük és folyamatos munkát tudtunk biztosítani kollégáink számára, megszorítások nélkül.

Olyan kollégát keresünk csapatunkba, aki szakmailag képes megfelelni a mindennapi kihívásoknak kertjeinkbe. Szeretnénk egy olyan kollégát találni, akivel hosszú távon együtt tudunk dolgozni és aki rövid vagy hosszú távon a fenntartási ágazatunkat kézbe tudja venni és a csapat élére tud állni.
Mivel számunkra is fontos, hogy leendő kollégákkal hosszú távon együtt tudjunk dolgozni, ezért megfelelő és stabil bejelentett bérezéssel várjuk. Ha szimpatikus a felkínált állás kérlek küldd el önéletrajzodat.

Feladatok
Családi házak rendszeres kertgondozás:
Fűnyírás
Gyepkarbantartás
Gyepszellőztetés
Metszés
Kár és korokozók felismerése és védekezése disznövényeken és a gyepfelületen
Sövény nyírás
Növényágyások fenntartása
Öntözőrendszer beállítása
Őszi lomb gyűjtése
Beltéri növények gondozása
Parkfenntartás
Fűnyíró traktor kezelése és vezetése

Elvárások
Tapasztalat kertfenntartás területén. Előny jelent ha szakirányú végzettséggel rendelkezel, de nem feltétel
Ha nincs gyakorlatod a kertfenntartás területén és pályakezdő vagy akkor sincsen akadálya jelentkezésednek, viszont ebben az esetben fontos, hogy szakirányú végzettséged legyen!
Alapfokú növényismeret
Alapfokú kár és korokozó ismeret
Alapfokú növényvédelmi ismeret
Jogosítvány kötelező
Képes legyél önállóan és csapatban dolgozni
Jó kommunikáció képesség, mert a megrendelőkkel és a kollégákkal tartani kell a kapcsolatot napi szinten

Előnyt jelent
B kategóriás jogosítvány
Szakirányú végzettség
Benzines és akkumulátoros kertészeti gépek kezelésében és karbantartásában szerzett tapasztalat
Öntözőrendszer karbantartásában és javításában szerzett tapasztalat
Egyéb tapasztalat a kertépítés vagy kertfenntartás területén

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147126770

Jófogás alkamazás QR kód