(Hirdetés azonosító: 82645385) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 177 600  Ft / hó Bruttó bér: 180 000  Ft / hó Bruttó bér: 187 200  Ft / hó Bruttó bér: 175 200  Ft / hó Bruttó bér: 172 800  Ft / hó Bruttó bér: 180 000  Ft / hó Bruttó bér: 240 000  Ft / hó Bruttó bér: 175 200  Ft / hó Bruttó bér: 180 000  Ft / hó Bruttó bér: 187 200  Ft / hó
Céges Országos

Tulajdonságok

Helység: Délegyháza
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Betanított munkás

Rönkfából és fűrészelt anyagból készült kerti bútor gyártásban betanítható szak és segédmunkást keresek délegyházi munkavégzésre. Párok jelentkezését, valamint külföldi magyarok jelentkezését is várom hosszú távra! Szállást helyben tudom biztosítani. Fizetés megegyezés szerint.
Feladás dátuma: szeptember 11. 09:02.

Kapcsolatfelvétel