Bruttó bér: 1 000 Ft / óra
Helység: Budaörs
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: önéletrajz, fényképes önéletrajz
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Kertész

Folyamatos munkalehetőség akár egész évben!
A munkavégzések helye budaörsi és budapesti kertek.
Előnyt jelent a pályázónál ha tud megbízhatóan egyedül dolgozni,budaörsi lakos és van szakmai gyakorlata.
Munkaköri elvárások:kisebb metszések,nyesedékek összegyűjtése és bezsákolása,gyomlálás,levélszedés,ültetés,söprögetés,
terepmunka,ásás,gereblyézés.
Fizetés megegyezés szerint,tapasztalattól és hozzáállástól függően.
Jelentkezni lehet:emailben,viberen,17 után telefonon(napközben nem mindig lehet elérni)
06703662064
Köszönettel S.Tibor

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel