2 db
Bruttó bér: 730  Ft Bruttó bér: 1 000  Ft Bruttó bér: 700  Ft Bruttó bér: 710  Ft Bruttó bér: 790  Ft Bruttó bér: 730  Ft Bruttó bér: 790  Ft Bruttó bér: 840  Ft Bruttó bér: 710  Ft Bruttó bér: 800  Ft

Tulajdonságok

Helység: Budaörs
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Kertész

Leírás

Folyamatos munkalehetőség akár egész évben!
A munkavégzések helye budaörsi és budapesti kertek.
Előnyt jelent a pályázónál ha tud megbízhatóan egyedül dolgozni,budaörsi lakos és van szakmai gyakorlata.
Munkaköri elvárások:kisebb metszések,nyesedékek összegyűjtése és bezsákolása,gyomlálás,levélszedés,ültetés,söprögetés,
terepmunka,ásás,gereblyézés.
Fizetés megegyezés szerint,tapasztalattól és hozzáállástól függően.
Jelentkezni lehet:emailben,viberen,17 után telefonon(napközben nem mindig lehet elérni)
06703662064
Köszönettel S.Tibor
Feladás dátuma: november 2. 10:03.

Térkép

Cím: Pest
Budaörs

Kapcsolatfelvétel