(Hirdetés azonosító: 70340322) Hirdetés kezelése »
2 db
Bruttó bér: 207 500  Ft / hó Bruttó bér: 197 500  Ft / hó Bruttó bér: 210 000  Ft / hó Bruttó bér: 175 000  Ft / hó Bruttó bér: 250 000  Ft / hó Bruttó bér: 180 000  Ft / hó Bruttó bér: 192 500  Ft / hó Bruttó bér: 177 500  Ft / hó Bruttó bér: 197 500  Ft / hó Bruttó bér: 180 000  Ft / hó

Tulajdonságok

Helység: Dunakeszi
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Egyéb szakmunkás
Cégnév: Mimi-Car Kft.

Dunakeszin lévő kézi autómosónkba keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársat! Előny ha jártas vagy kárpittisztításban és polírozásban! Elvárás az alapszintű kommunikációs képesség! Ha szeretnél egy jó csapatban jó fizuért dolgozni, ezen a számon jelentkezz: 06308448437
Feladás dátuma: augusztus 19. 18:05.

Térkép

Cím: Pest
Dunakeszi

Kapcsolatfelvétel