Kézi csomagolót keresünk sütemények csomagolására - Lakással-

Bruttó bér:

421 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Üzleti
Országos

Tulajdonságok

Tapasztalat:
Pályakezdő

nem igényel

Cégnév:
Kemenes Cukrász Manufaktúra Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Csomagoló

Biatorbágyi telephelyünkre keressük legújabb csapattagunkat, sütemények szortírozására, csomagolására ill. szállítólevelek szerinti összekészítésére.
A munka egyszerűen és könnyen tanulható nem igényel semmilyen végzettséget, csak precizitást és odafigyelést.
A lakások kialakítása pároknak ill. barátnőknek a legoptimálisabb.

Munkaidő vasárnaptól csütörtökig.
Vasárnap kezdés 08:00
H-Cs kezdés 12:00

Amit kínálunk:
- Bejelentett bruttó bér
- Kb. 20 000 Ft étkezési csomag minden hónapban
- Öszkomfortos lakás a munkahelytől pár perc sétára ingyenesen csupán a rezsi kerül elszámolásra.
- Kedvezményes étkezési/vásárlási lehetőség
- Munkaruha
- Hűségprogram keretében 1 év elteltével évi kétszeri prémium .

A megadott bruttó bér a pródaidőre vonatkozik

Jelentekéshez mindenképp küld fényképes önéletrajzodat az e-mail címre amenniyben nem kaptál visszajelzést abban az esetben érdeklődj a telefonszámon.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 132262136

Kapcsolatfelvétel

Profilkép
Holozsnyai Norbert

További hirdetései