7 db
Sürgős!

Tulajdonságok

Helység: Dunakeszi
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Betanított munkás
Cégnév: TWL Kft

Nemzetközi hátterű cégünk dunakeszi központjába keresünk munkatársat
Betanított Gépkezelő (kliségyártás)
munkakörbe.
Feladatok:
A nyomdaipari kliségyártás folyamatában használt gépek beállítása, kezelése és felügyelete
Gyártáshoz kapcsolódó karbantartási feladatok elvégzése
Elvárások:
Műszaki affinitás
2 műszakos munkarend vállalása (12 órás munkaidő, összesen max. 15nap munkavégzés/hó)
Pontos munkavégzés és precizitás
Bérezés:
bruttó 240.000,-Ft/hó
+ utazási költségtérítés
+ étkezési hozzájárulás (12.500,- Ft/hó)
1 év után:
bruttó 270.000,-Ft/hó
+ étkezési hozzájárulás (12.500,-Ft/hó)
Amit kínálunk:
Stabil nemzetközi háttér, hosszú távú munkalehetőség
Színvonalas munkakörnyezet; jó hangulatú, összetartó csapat
Munkavégzés helye: Dunakeszi (budapesti tömegközlekedéssel közvetlenül elérhető)
Fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre kérjük:
andrea.metzger@schawk.eu Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: 70-776-6046
Feladás dátuma: május 23. 13:17.

Térkép

Cím: Pest
Dunakeszi

Kapcsolatfelvétel