Kőműves Gipszkartonos Szigetelő Segédmunkás

Bruttó bér:

30 000

Ft / nap

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Multirégió
Budapest

Tulajdonságok

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Építőipari munkás

Leírás

Kőműves Gipszkartonos Szigetelő és Segédmunkás.
Budakalász hév állomástól Maximum 40 PERC-re lakó munkatársat keresek folyamatos munkára. Nagyon kérem, hogy távolabbról ne jelentkezzenek! Szállást nem tudok biztosítani, és a naponta oda-vissza 3 óra munkába utazás hosszú távon nem működőképes. Biztosan nem!!!
Kőműves gipszkartonos és szigetelő munkában járatos, tanulékony, kifejezetten fürge mozgású, precíz, nagy munkabírású, egészséges életet élő, fizikailag és szellemileg egyaránt fitt kollégát keresek hosszútávra. (Figyelem: olyan munkatársat keresek, aki egymaga járatos legalább kettőben a fent felsorolt három szakmából, a harmadikba pedig gyorsan bele tud tanulni. Tehát nem egy kőművest, egy másik gipszkartonost és egy harmadik hőszigetelőt keresek!)
Szakmunkás-bizonyítvány nem szükséges. Csak munkatapasztalat, alapvető építőipari intelligencia, jó éles látás, érdeklődő-tanulékony személyiség és maximálisan egyenes jellem.
Kizárólag mindenféle káros szenvedélytől mentes és megbízható kollégának tudok munkát biztosítani.
Kérem csak az jelentkezzen, aki egyáltalán nem alkoholizál, nem dohányzik, nem kábítószerezik (alkalmanként sem!), nem gyógyszerfüggő, nem szerencsejátékfüggő, és nem lázasodik be minden hétfőn reggel
Bérezés: szakember: 25-35ezer Ft/nap segédmunkás: 20-25ezer Ft/nap
Csak részletes jelentkezésre fogok tudni válaszolni. (név, életkor, lakóhely, iskolai végzettség, tanult szakma, munkatapasztalatstb.) Jelentkezés e-mail-en.
Brigádok kérem ne jelentkezzenek!
Köszönöm, hogy végig olvasta a hirdetést!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146381339

Jófogás alkamazás QR kód