Bruttó bér: 1 300 Ft / óra
Helység: Tatabánya
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: önéletrajz, fényképes önéletrajz
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Minőségellenőr
Cégnév: Enterworks Kft

Angol minőségbiztosítással foglalkozó autóipari partnercégünk részére keresünk minőségellenőri munkatársakat több műszakos munkarendben.

Feladatok:
- operatív munkavégzés (csomagolási, gyártási és ellenőrzési feladatok)

Elvárások:
- Legalább alapfokú végzettség (középszintű előny)
- Minőségellenőri/Gyári/Operátori tapasztalat előny, de nem feltétel
- Megbízhatóság
- Rugalmasság
- Több műszak vállalása

Amit kínálunk:
- Bruttó 1300 Ft/óra + műszakpótlék, túlórapótlék
- Utazási költségtérítés

Munkavégzés helye: Biatorbágy, Budai út

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát várjuk az allas@enterworks.hu e-mail címre. (Tárgy: Biatorbágy)

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel