Konyhai kisegítő

company_logo

Feladás dátuma:

ápr 19., 10:10

Tulajdonságok

Tapasztalat:
Pályakezdő

nem igényel

Cégnév:
P. Dussmann Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Konyhai munkás

Leírás

Konyhai kisegítő állás

(Tetra Pak Étterem, Budaörs, 8 órás bejelentett állás)

Nemzetközi cég több mint 30 éves Étkeztetési tapasztalattal rendelkező magyarországi leányvállalata budaörsi éttermébe keres hosszútávra konyhai kisegítő kollégát azonnali kezdéssel.

A magyarországi P. Dussmann Kft.-t 1991-ben alapították. Forgalmát és létszámát évente nagymértékben és dinamikusan megnövelve jelenleg közel 1700 főt foglalkoztat.
Ha Ön is szeretne a jelen helyzetben is stabilan működő nagyvállalatnál sikereket elérni jelentkezzen!

Főbb Feladatok, Munkák:

- szakács útmutatása által az alapvető konyhai feladatok elvégzése
- termelő környezet és kapcsolódó helyiségek takarítása
- fehér mosogatói feladatok ellátása
- tálalásban való részvétel

Az Álláshoz Tartozó Elvárások:

- általános iskolai végzettség
- érvényes negatív mellkasi röntgen lelet
- pontosság, ápolt megjelenés, megbízhatóság

AMIT Kínálunk:

Jól elvégzett feladataiért cserébe rendszeresen, pontosan érkező, a piacon versenyképes fizetést, illetve hivatalosan bejelentett munkaviszonyt, mellyel igénybevehetők az adókedvezmények. (nyugdíjasok, 25 év alattiak, fiatal házasok stb. kedvezménye)

Pandémiás helyzetben is folyamatosan nyitvatartó egységben való munkavégzés, mely alatt munkavállalóink részére ingyenes, változatos étkezést biztosítunk (reggeli és ebéd) saját éttermünkben.

Ahhoz, hogy a napi folyamatokat úgy tudja ellátni, hogy Ön legyen A Hónap Dolgozója tapasztalt kollégák segítségével biztosítjuk a szükséges tudás elsajátítását.

Ha szeretne fejlődni, előre lépni, mi támogatjuk, mellyel akár Eladó/Pultos is lehet.
A munkavégzéshez igényes munkaruházatot és munkakörnyezetet biztosítunk
Munkába járásának költségeit teljes mértékben megtérítjük.

Amennyiben csapatunkban jól érzi magát és ajánlaná barátai részére is, ajánlási rendszerünknek köszönhetően Ön is és ajánlottja is jól jár. (Ajánlási prémium rendszer)

Munkakezdés:
- Azonnal

Pozíció Területe:
- Munkahelyi étkeztetés

Munkaidő:
- napi 8 óra, egyhavi munkaidőkeretben

Egyéb Információ Az Állásról:

Állás, Munka Területe(I):
- Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
- Közétkeztetés, Üzemeltetés, Munkahelyi vendéglátás

Szükséges Nyelvtudás:
- nem szükséges

Munkavégzés Helye: Budaörs, Tetra Pak Étterem

A jelentkezéshez, kérjük küldje el önéletrajzát a e-mail címre!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 143591307

Kapcsolatfelvétel

Álláshirdető adatai

Jófogás alkamazás QR kód