(Hirdetés azonosító: 36877625) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 790  Ft / óra Bruttó bér: 780  Ft / óra Bruttó bér: 740  Ft / óra Bruttó bér: 800  Ft / óra Bruttó bér: 820  Ft / óra Bruttó bér: 1 000  Ft / óra Bruttó bér: 740  Ft / óra Bruttó bér: 750  Ft / óra Bruttó bér: 730  Ft / óra Bruttó bér: 780  Ft / óra

Tulajdonságok

Helység: Budaörs
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Konyhai munkás
Cégnév: Don Pepe

Budaörsi üzletünkbe keresünk konyhalányokat, lehetőség szerint hosszú távra, teljes munkaidőben. Gyakorlat nem feltétlen szükséges, de semmiképp sem hátrány.

Egész napos étkezést biztosítunk.

Jelentkezni a megadott telefonszámon lehet. (Vagy személyesen az üzletben bármely nap, munkaidőben.)

Fizetés: 920 Ft/óra

Cím: 2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3. TESCO, Don Pepe.

Nyitva tartás:
H-Szo: 9-21
Feladás dátuma: szeptember 9. 18:23.

Térkép

Cím: Pest
Budaörs

Kapcsolatfelvétel