Konyhapult beépítő segéd

Feladás dátuma:

aug 16., 13:44

nem igényel

Cégnév:
Multistone Center Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Egyéb fizikai munkás

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Leírás

Konyhapult beépítő segéd - kiemelt bérezéssel!

30 éves múltra visszatekintő, minőségi anyagmegmunkálással foglalkozó cégünk egyedi gyártású nagy precizitást igénylő és luxusigények szerint készülő, konyhai és fürdőszobai kövek és burkolatok gyártásával foglalkozik.
Hiszünk benne, hogy cégünk sikere a munkatársak magas szintű szaktudásában és minőségi munkavégzés iránti elkötelezettségében rejlik, amelyek egyben biztosítékot jelentenek vevőink elégedettségére is.
A cég sikereinek és folyamatos fejlődésének köszönhetően gyáli üzemünkbe precízen dolgozó, megbízható, főállású munkatársat keresünk Konyhapult beépítő segéd munkakörbe kiemelt bérezéssel.
Amennyiben van munkatapasztalatod és szívesen dolgoznál egy stabil cégnél, ahol minden tekintetben megbecsülik a munkádat, jelentkezz!

Amit csinálni fogsz:
Konyhapultok, szigetek, mosdópultok beépítése
Helyszíni módosítás kézi kisgépekkel
A munkavégzés helye változó, elsősorban Pest megye, gyáli indulással és érkezéssel
Szállítás céges, platós, 3,5T alatti járművekkel

Amit várunk Tőled:
B kategóriás jogosítvány
Kézi mérőeszközök használatának ismerete
Műszaki rajz olvasás
Megbízható és pontos munkavégzés
Munkával szembeni igényesség
Ügyfélközpontúság
Szorgalom
Jó csapatjáték
Önállóság

Munkatapasztalat barkácsgépek használatában, bútor összeállításban, villanyszerelésben illetve szakmunkás végzettség előnyt jelent, de nem feltétel.

Amit Te várhatsz tőlünk:
1 műszakos (nappali) munkavégzés
Szabad hétvégék
Vonzó juttatás
Több évtizede sikeres és folyamatosan fejlődő cég biztonsága
Hosszútávú munkalehetőség
Támogató csapat
Családias légkör
Barátságos hangulatú mindennapok
Kulturált, biztonságos munkakörülmények. (pl. igényesen kialakított étkező, zuhanyzó/öltöző)
Modern gépek és technológiák
Valódi emberi és anyagi megbecsülés
Magyarországon szinte egyedülálló minőségű és csodálatos termékeket alkotó kőmegmunkáló csapatában megélheted a mindennapok sikereit.

Jelentkezz és légy része csapatunk mindennapi sikereinek!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 149675280

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Üzleti

Utoljára aktív: 3 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!