Tulajdonságok

Helység: Dunakeszi
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Eladó
Cégnév: KO-ZO OIL Kft

Kútkezelőt keresünk Dunakeszin lévő éjjel-nappal nyitva tartó benzinkútra. Amit kínálunk:hosszútávú,stabil,korrekt munkahely, bejelentett munkaviszony már a betanulás időszakában is.Bruttó 180500- forintos alapbér+pótlékok,prémiu. Állandó fejlődési-, tanulási lehetőség.
Amit elvárunk: mosolygós-, kommunikatív személyiség, minimum általános iskolai végzettség, váltott műszakokban nappali és éjszakai munkavégzés,Kezdők és tapasztal rendelkezők jelentkezését egyaránt várom,korhatár nélkül. Jelentkezni önéletrajzzal a kozopetrol@gmail.com címen vagy telefonon a 20/9826997 számon lehet. Munkavégzés helye:Dunakeszi, Shell töltőállomás
Feladás dátuma: április 15. 09:12.

Térkép

Cím: Pest
Dunakeszi

Kapcsolatfelvétel