Lakatos Hegesztő Kollégát Keresünk!

Bruttó bér:

33 000

Ft / nap

Feladás dátuma:

ápr 13., 18:12

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz, szakképesítést igazoló dokumentum
Munkakör megnevezése:
Lakatos, Géplakatos

Leírás

Tisztelt Munkavállalók, Álláskeresők!

Mielőbbi kezdéssel keresünk Lakatos-Hegesztőket ecseri telephelyünkre , 1 műszakos 8 órás munkarendbe műhelymunkára. .
A munkalehetőség bejelentett, folyamatos, hosszútávú, kiszámítható, biztos fizetéssel és minden téren fejlődési lehetőséggel!

A munka jellege:
Szerkezeti lakatos munkák és kapuk, kisajtók, úszókapuk, célgépek gyártásáról van szó.

Hegesztőasztal 8mx2,5m, 3mx1,5m, Fronius hegesztők és pajzs, fúrészgép szálanyagtárolóval, sorjázógép, keretforgató 3000x2050mm adottak a preciz és gyors munkához.
Elvárt tapasztalat: 1-2 év CO hegesztés, ha van AWI, önálló munkához műszaki rajz ismeret, sarokvarrat, tompavarrat, illetve függővarrat esetenként az elvárás, átalánosan vízszintes pozícióban vagy keretforgatóban, alapszintű lakatosmunkák elvégzése.

Bérezés: Nettó 520000 Ft
(Nettó 2.400 Ft/óra)
Munkaidő 7-16 óráig
Szombaton 7-14 óráig
Fizetés akár 2 hetente.

Előnyt jelent:
-targoncavezetői jogosítvány
-B kategóriás jogsi
-Problémamegoldó képesség, rugalmasság.
-B+E kategóriás jogosítvány (horganyzóba járni)

Szívesen várunk nyugdíj közeli szakikat, nyugdíjasokat, alkoholmentes életvitellel és jó fizikumban, de ez mindenkitől elvárt.

Jelentkezési lehetőség:
-tel:
-önéletrajz:

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147040921

Jófogás alkamazás QR kód