3 db
Bruttó bér: 252 000  Ft / hó Bruttó bér: 360 000  Ft / hó Bruttó bér: 270 000  Ft / hó Bruttó bér: 262 800  Ft / hó Bruttó bér: 284 400  Ft / hó Bruttó bér: 291 600  Ft / hó Bruttó bér: 270 000  Ft / hó Bruttó bér: 288 000  Ft / hó Bruttó bér: 295 200  Ft / hó Bruttó bér: 259 200  Ft / hó
Céges Multirégió Budapest, Fejér, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Komárom-Esztergom, Nógrád, Veszprém

Tulajdonságok

Helység: Solymár
Kategória: Gyártás / termelés / mérnök
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Egyéb
Cégnév: Infinity Média Kft

Lakatos, szerkezet-lakatos, hegesztő kollégákat keresünk solymári telephelyünkre. Kulturált munkakörnyezet, jó csapat, bejelentett jövedelem heti kifizetéssel, bejárás támogatás, teljesítmény-arányos juttatások egész évben. A fémipari jártasság, a tapasztalat és a pontosság számít, nincs életkori megkötés. Személyes megbeszélés, időpont egyeztetés: 06/20 934-6852 Töreky Zsolt cég.tul.
Feladás dátuma: május 23. 13:03.

Térkép

Cím: Pest
Solymár

Kapcsolatfelvétel