2 db
Kiemelt!

Tulajdonságok

Országos
Helység: Budaörs
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Külföldi munka esetén ország: Németország
Szükséges nyelvtudás: német
Munkakör megnevezése: Lakatos, Géplakatos
Cégnév: Prima Work Class Kft

Angliai és németországi munkavégzéssel keresünk szállítószalagok szerelésére megbízható, tapasztalattal rendelkező, precíz lakatosokat, gépszerelőket, illetve egyéb végzettséggel rendelkező, műszaki beállítottságú dolgozókat.

IGEN, napi 10 órát kell dolgozni heti 6 napon át
IGEN, egy projekt általában 6-8 hét, és ez alatt távol van a munkavállaló a családjától.

Cserébe viszont az alábbiakat kínáljuk:
Bejelentett, Alkalmazotti munkaviszony
KiemelkedŐen Magas, Korrekt fizetés - órabéres rendszerrel működünk, így Nincs kifizetetlen túlóra
CÉg Által FinanszÍrozott ki,- és hazautazás a projekt kezdetén illetve annak befejeztével
Családi HÁzakban, Apartmanokban történő elszállásolás (Nem munkásszállókon)
FejlŐdÉsi, és Magasabb pozícióba lépési lehetőség

Érdekli az ajánlat?

Várjuk fényképes önéletrajzát az info@primawork.hu e-mail címre.
További információk: www.primawork.hu
Feladás dátuma: június 18. 17:59.

Térkép

Cím: Pest
Budaörs

Kapcsolatfelvétel