Lapszabász, bútorösszeállító

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Asztalos

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Leírás

Asztalos, Lapszabász, Bútorösszeállító

Cégünk egyedi bútorok gyártására és forgalmazására specializálódott. Munkatársainkkal karöltve kiváló minőségű, megrendelésre készített bútorokat készítünk ügyfeleink számára. Dinamikusan fejlődő csapatunkba asztalos, lapszabász, bútorösszeállító munkatársakat keresünk, egy műszakos munkarendbe, Érd központjában található műhelyünkbe.

Feladatok:

- Asztalosmunkák végzése, beleértve a lapszabászatot és bútorösszeállítást.
- Szükség esetén egyéb fűrészáru-feldolgozási feladatok ellátása.
- Precíz munkavégzés, minőségi munkadarabok előállítása.
- Munkaterület tisztán tartása.
- Önálló-, és csapatban való munkavégzés.

Elvárások:

- Tapasztalat asztalosmunkákban, lapszabászatban vagy bútorösszeállításban.
- Képesség önálló munkavégzésre, valamint csapatmunkára.
- Jó problémamegoldó képesség.
- Precizitás és pontosság munkavégzés során.

Előnyök:

- Asztalosipari munkákban való jártasság.
- B kategóriás jogosítvány.
- Érd és környéke lakóhely.

Amit kínálunk:

- Stabil cég.
- Versenyképes jövedelem.
- Igényes munkakörnyezet. (fűthető/hűthető műhely)
- Szabad hétvége.
- 1 műszakos munkarend.

Jelentkezés: Fényképes önéletrajzzal az email címen,
fizetési igény megjelölésével.

Kérjük, a tárgy mezőbe írja be: "Asztalos, Lapszabász, Bútorösszeállító Állás"

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 148065847

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Profilkép
Pegamount

PEGAmount Bútormanufaktúra kft

További hirdetései

Üzleti

Utoljára aktív: 54 napja