2 db

Tulajdonságok

Országos
Helység: Fót
Kategória: Gyártás / termelés / mérnök
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Külföldi munka esetén ország: Finnország
Munkakör megnevezése: Egyéb
Cégnév: rekryt.oy kft

Műszaki rajz alapján különböző lemez alkatrészek hajlítása Finn-Power hajlítógéppel, siemens programmal.
Órabér 13 .euró
Nyelvtudás nem szükséges.
Hosszú távú munkalehetőség.

A gyorsan fejlődő gazdaság és a szakmunkások iránti igény fokozatos növekedése következtében, 2008 elején magyar szakembereket kezdtünk toborozni. Dolgozókat fölég a Fémipar területén foglalkoztatunk. Az utóbbi időben a fémipari dolgozók utáni kereslet fokozódott ezért erre az ágazatra fokozottabb hangsúlyt fektetünk.

Amint az köztudott dolgozóink megbízható környezetben jó munkahelyi körülmények között magas kereseti lehetőségekkel bírnak.

A felvételt nyert szakembereknek segítünk a kiutazásban álljuk annak költségét, a munkavállalással kapcsolatos adminisztrációs feladatokban, lakás és egyéb szükséges kellékek beszerzésében. Igény esetén a családoknak, óvoda-, iskolaválasztásban. Tolmácsaink a napi munkavégzésben, adminisztrációs feladatok ellátásában folyamatos segítséget nyújtanak.

Mindezek lebonyolításában szigorúan a finn törvények figyelembevételével járunk el. Dolgozóink finn munkaszerződéssel, a finn kollektív szerződés alapján állnak munkába - azonos jogokkal és kötelességekkel mint a finn állampolgárok.

Amit Öntől várunk:
precíz, pontos munkavégzés
jó kézügyesség
önálló munkavégzés
szakmai tapasztalat
műszaki végzettség
rajzolvasási készség

Amennyiben felkeltette az érdeklődését a lehetőség, kérjük vegye fel a kapcsolatot velünk e-mailben, vagy telefonon!

rekryt@netikka.fi
+3630/373-99-05

Szeretettel várjuk csapatunkba!
Feladás dátuma: március 21. 17:10.

Térkép

Cím: Pest
Fót

Kapcsolatfelvétel