2 db

Tulajdonságok

Helység: Bugyi
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Logisztikai ügyintéző,adminisztrátor
Cégnév: Hunland Trade Kft

Élőállat kereskedelemben piacvezető Hunland cégcsoport folyamatosan fejlődő csapatába az alábbi munkakörbe keres új munkatársat:

Logisztikai Munkatárs (Mérlegkezelő)

Főbb feladatok:
a beérkező és kiadásra kerülő áru mérlegelése, szállítólevél kiadása, adatok vállalat irányítási rendszerben történő rögzítése,
fuvaradatok rögzítése és kezelése, a nyilvántartás naprakészen tartása,
termelő üzem alapanyag ellátásának figyelése, szükséges alapanyag biztosítása.

Elvárások:
MS Office programok felhasználói szintű ismerete,
jó szervező- és rendszerező képesség,
magas fokú pontosság,
többműszakos munkarend vállalása,
B kategóriás jogosítvány gépkocsival megközelíthető munkahely.
Amit kínálunk:
versenyképes jövedelem, utazási költségtérítés, egyéb juttatások,
hosszú távú biztos munkalehetőség, egy dinamikusan növekvő multinacionális cégnél,
színvonalas munkakörnyezet, családias, vidám légkör,
szakmai fejlődési lehetőség, kihívásokkal teli, felelősségteljes, változatos munkakör.

Munkavégzés helye:
Bugyi, Alsóráda puszta (központ)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát, motivációs levelét bérigénye és a pozíció megjelölésével küldje el az allas@hunland.hu email címre.

Pályázata beküldésével automatikusan hozzájárul fényképes önéletrajzának és személyes adatainak kezeléséhez a Hunland cégcsoport szervezeti egységein belül.
Feladás dátuma: június 18. 10:10.

Térkép

Cím: Pest
Bugyi

Kapcsolatfelvétel