Tulajdonságok

Országos
Helység: Páty
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Adminisztrációs munkatárs
Cégnév: BÉBI HOTEL Nonprofit Kft

A Pátyon működő Bébi Hotel Magánbölcsőde autóval rendelkező kolléganőt keres az alábbi teendők ellátására, 6-8 órás munkaidőben.

Feladatok:

kapcsolattartás a szülőkkel, felügyeleti szervekkel, alvállalkozókkal
általános irodai feladatok (találkozók megszervezése, számlázás, postázás)
hivatalos és egyéb levelek, iratok szerkesztése, fogalmazása
a gondozónők munkájának támogatása, az ahhoz szükséges tárgyi feltételek biztosítása
befizetések kezelése, szerződések előkészítése
a zavartalan működéshez indokolt karbantartások megszervezése

Elvárások:

minimum középfokú végzettség
magabiztos Microsoft Office használat
önálló munkavégzés, nyitott, dinamikus személyiség
rugalmasság

A fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk:
pszichiater@t-online.hu
Feladás dátuma: június 20. 18:26.

Térkép

Cím: Pest
Páty

Kapcsolatfelvétel