(Hirdetés azonosító: 76627020) Hirdetés kezelése »
1 db
Céges Multirégió Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Nógrád

Tulajdonságok

Helység: Eger
Kategória: Gyártás / termelés / mérnök
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Egyéb
Cégnév: Giant-Quality Kft

Minőségellenőr munkakörben várjuk férfiak és nők jelentkezését Egri és Maklári hosszútávú munkavégzésre.

Eger
Munka jellege: Minőségellenőrzés, vizuális ellenőrzés
Munkarend: 2/2-es műszakos rendben (2 nap nappal 6:00-18:00-ig, 2 nap pihenő, 2 nap éjszaka 18:00 - 6:00-ig)

Maklár

Feltétel:
- rugalmasság
- színtévesztés kizáró ok!
- minőségügyben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel

- szívesen végeznél könnyen megtanulható munkát
- jó a látásod és a kézügyességed
- precíz vagy és pontos

Amivel várunk:
- bejelentett főállás
- stabil háttér
- hosszútávú munkalehetőség
- műszakpótlékok
- kulturált, tiszta munkakörnyezet
- munkatárs-ajánlási bónusz
- utiköltség támogatás

- Fényképes önéletrajz elküldésével e-mailben:
gyorgyi.takacs@giantqualitykft.hu
- vagy a Jófogás felületén üzenetet küldve.

További Információ: 0670 414 6190 (Hétköznap 9:00-17:00)
Feladás dátuma: szeptember 21. 13:22.

Térkép

Cím: Heves
Eger

Kapcsolatfelvétel