Helység: Vecsés
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Külföldi munka esetén ország: Spanyolország
Szükséges nyelvtudás: német
Munkakör megnevezése: Felszolgáló

Szeretnél a Kanári szigeteken dolgozni és élni?2018 január közepén nyíló Pub-ba keresünk fiatal,talpraesett,dekoratív,értelmes hölgyet aki németül tásalgási szinten tud beszélni.Szeretnénk egy olyan munkatársat aki olyan munkahelyet szeretne ahol családias a hangulat és szeretne egy egzotikus helyen dolgozni,élni,felépíteni a karrierjét.Egyszóval egy fogadott családtagot!:)Kérem csak olyan hölgyek jelentkezzenek akik hosszútávon szeretnének dolgozni és nem 2 hónap után honvágy miatt hazamegy!
Várjuk fényképes önéletrajzodat üzenetben telefonszámmal ellátva,hogy tudjunk egyeztetni időpontot egy személyes megbeszélésre.

Szeretném kihangsúlyozni,hogy nem erotikus és egyéb munkáról van szó.Kérem aki olyan munkára szeretne jelentkezni az ne írjon üzenetet.

Köszönöm!

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel