Tulajdonságok

Helység: Gomba
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Irodavezető

Leírás

Munkatársat keresünk
Kereskedelmi ügyintéző munkakörbe, munka-, military ruházati nagykereskedelembe.

Feladatok:
kapcsolattartás meglévő partnerekkel és vásárlókkal
a vezetőség munkájának támogatása, árajánlatok készítése
a beszállítókkal való napi kapcsolattartás, ajánlatok kérése, versenyeztetése,
egyéb, a napi működést segítő feladatok önálló ellátása,
vevői igények rendszeres követése, megrendelések feldolgozása, határidők figyelése,
több szálon futó ügymenet nyomon követése,
adminisztrációs feladatok ellátása,
reklamációk kezelése,
a kollégák teljes körű támogatása,
a vezetőség támogatása

Feltétel:
legalább középfokú végzettség (érettségi),
felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Office, Windows),
gazdasági szemlélet, kereskedelmi véna,
jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
2-3 éves ügyintézői tapasztalat támogatási területen

Elvárás:
gyors-, precíz-, együttműködő munkavégzés,
ügyfélközpontú szemlélet,
jó szervezőkészség,
legalább 3 év értékesítésében szerzett kereskedelmi gyakorlat,
elhivatottság az értékesítési szakma iránt,
kiváló tárgyalási és kommunikációs készség,
teljesítmény-orientáltság, üzleti gondolkodásmód, önállóság, megbízhatóság

Előny:
angol és/vagy német nyelvismeret, (alapfokú),
B kategóriás jogosítvány,
saját autó

Munkavégzés Helye:
Gomba, Külterület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy Önéletrajzát, fizetési igényének megjelölésével kérjük a fettilovarda@gmail.com e-mail címre küldje el.
Feladás dátuma: június 25. 10:24.

Térkép

Cím: Pest
Gomba

Kapcsolatfelvétel