Tulajdonságok

Országos
Helység: Délegyháza
Kategória: Gyártás / termelés / mérnök
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Műszaki előkészítő
Cégnév: Gerulus Kft

Útépítéssel, közműépítéssel, bányászattal foglalkozó vállalkozás új munkatársak jelentkezését várja műszaki előkészítő pozícióba.

Feladat:
- Költségvetések készítése, költségelemzések
- Árajánlatok és pályázatok összeállítása
- Ütemtervek, organizációs tervek készítése
- Kivitelezés alatti munkák irodai támogatása
- Projekt vezetői feladatok ellátása

Elvárás:
- Min. 5 éves szakmai tapasztalat
- Legalább középfokú szakmai képzettség
- Előnyt jelent felsőfokú képesítés, FMV jogosultság
- Rugalmas munkavégzés

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát:
info@gerulus.hu

Tel.: +36306886498
Feladás dátuma: június 9. 19:33.

Kapcsolatfelvétel