Nappalos 12 órás személy és vagyonőr állás Csömör

Bruttó bér:

520 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

ápr 16., 12:59

Tulajdonságok

Tapasztalat:
Pályakezdő

Elvárt végzettség:
OKJ

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Személy - és vagyonőr

Leírás

A Criterion Biztonsági Megoldások Kft. keres
Csömöri sportáruházba, vagyonvédelmi feladatok ellátására személy és vagyonőr kollégát.
Nappalos 12 órás munkarend.

Környéki bejárók utazását támogatjuk!

Főállású, határozatlan idejű munkaszerződés. Saját alkalmazotti, rendes bejelentés. Mi be is fizetjük a járulékokat az alkalmazottaink után. Fizetett szabadság, pótszabadság, betegállomány a Munka Törvénykönyve szerint.

Nálunk érvényesíthetőek az adókedvezmények: öregségi nyugdíjas, családi adókedvezményes, személyi adókedvezményes pl: cukorbeteg mind leírhatja az adójából a neki járó kedvezményt és ennyivel emelkedik a nettó bére.

Bérfizetés minden hónap 2.-6. között átutalással.
A bér nettóban, mintegy ~345.000 Ft/hó.
+ 20.000 Ft Szép Kártya juttatás + utazás térítés ~20.000Ft / hó
Tehát összesen több, mint 385.000 Ft nettó havi jövedelem gyűjthető, túlóra nélkül, alapban.

Helyettesítő vagyonőr kollégát is keresünk,
nettó 2.000 Ft / óra bérezésért,egyszerűsített foglalkoztatással
Nappalos 12 órás munkarendben főként hétvégi munkavégzésre de esetenként hétköznapokon is.

Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével a email címen, a "Csömör sportáruház"megjelölésével lehet

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145987408

Kapcsolatfelvétel

Profilkép
Őrzés

CRITERION Biztonsági Megoldások Kft

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód