(Hirdetés azonosító: 81233067) Hirdetés kezelése »
1 db
Céges Országos

Tulajdonságok

Helység: Fót
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Gépkezelő

Nehézgépkezelőt keresünk hosszú távra, láncos kotróra, gumikerekes kotróra és homlokrakodóra cég bővülése miatt. Fóti telephellyel rendelkezünk, Budapest és környékén dolgozunk, szállást biztosítunk. Pincetömb kiemeléssel, parkoló építéssel, és épületbontással foglalkozunk. Kiemelt bérezés!!! Érdeklődni telefonon!
Feladás dátuma: április 3. 21:45.

Térkép

Cím: Pest
Fót

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel