Tulajdonságok

Országos
Helység: Alsónémedi
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Gépjárművezető
Cégnév: Osi-Mix Kft

Leírás

Benelux vagy Angliai viszonylatra!!

Új Nyerges-ponyvás szerelvényre keresünk C,E kategóriával, GKI kártyával és PÁV III. vizsgával, gyakorlattal és tapasztalattal rendelkező nemzetközi gépjárművezetőt. Telephelyünk Alsónémedin található. Autóink tiszták, sofőreinktől ugyanezt várjuk:)

- Egy sofőrös járat (egy kanyar 6-7 nap, 45 órás pihenő itthon)

Bérezés napidíjban.

Önéletrajzát várjuk az info@osimix.hu email címre illetve a 06/20-952-9597-es telefonszámon érdeklődhet (Osváth Zoltán).
Feladás dátuma: március 20. 13:34.

Kapcsolatfelvétel