4 db
Bruttó bér: 640 000  Ft / hó Bruttó bér: 800 000  Ft / hó Bruttó bér: 560 000  Ft / hó Bruttó bér: 640 000  Ft / hó Bruttó bér: 600 000  Ft / hó Bruttó bér: 600 000  Ft / hó Bruttó bér: 616 000  Ft / hó Bruttó bér: 616 000  Ft / hó Bruttó bér: 560 000  Ft / hó Bruttó bér: 664 000  Ft / hó
Céges Országos

Tulajdonságok

Helység: Érd
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Külföldi munka esetén ország: Németország
Munkakör megnevezése: Lakatos, Géplakatos
Cégnév: Seb-Montage Kft

Németországi munkára keresünk tapasztalt előgyártó szerkezetlakatosokat, hosszabb távra. A német nyelvtudás előnyt jelent. A munkatársak felvétele folyamatosan történik.
A munkavégzés Ludwigshafen - ben van.
Szakmai önéletrajz küldése előnyös lehet a telefonos jelentkezés mellett.
Anyagi kondíciók:
Nettó:11 Euró/órabér havi 180 óráig, a további órákra pedig Nettó 11,50 Euró órabér a magyar szakmunkás bérminimummal együtt.
A szállásköltséget is a cég finanszírozza., valamint az első kiutazás költségét is.
Érdeklődni hétköznap 9-15 óra között.
Telefonszám: +36 30 416-0119.
Feladás dátuma: augusztus 20. 23:28.

Térkép

Cím: Pest
Érd

Kapcsolatfelvétel